header-image
Teenused

Omame pikaajalisi kogemusi survepesu- ja kaitsetöötlustööde valdkonnas, mistõttu suudame pakkuda kõige efektiivsemaid lahendusi saavutamaks parimaid tulemusi.

Oma töödes kasutame alati professionaalset ning kaasaegset tehnikat, keskkonnasõbralikke kemikaale.

Küsi pakkumist!

TEST THE BEST - GREST

KUUMAVEE SURVEPESU

Kuumavee kõrgsurvepesu on efektiivseim survepesumetoodika, mis tagab maksimaalse tulemuse ka kõige tugevama mustuse korral. 

Kasutame oma töödes KÄRCHER Professional sarja kuumavee kõrgsurvepesureid, mille abil saame pakkuda survepesuteenuseid töörõhuga kuni 500 bar ning kuuma vett kuni 150 kraadi. 

Meie mobiilsed survepesu kaubikud on varustatud sisepõlemismootoritel töötavate kuumavee survepesuritega. Samuti on kaubikutes ka veemahutid, tänu millele saame töötada paikades, kus vett ega elektrit pole saadaval. 

Kuumavee survepesu abil eemaldame pindadelt rooste, soolad/setted, sambla, vetika, hallituse, graffitid, õlid, närimiskummid ning olmemustuse.

Tänavakivide liivatustööd teostame spetsiaalse märgliivatusmasinaga. Tulemuseks on väga tihedalt täidetud kivivahed, millega ennetame kivide vajumist ning umbrohu/sambla kasvu kivivahedes.

PINDADE KAITSETÖÖTLUS

Peale põhjalikku puhastust on oluline ka pinnad kaitsetöödelda. Kaitsetöötlus kujutab endast pinna keemilist töötlust kaitsetöötlusainega, mis tagab pindadele pika eluea ning lihtsa hoolduse tulevikus. Kaitseefekt saavutatakse pinna poorsuse vähendamise teel, mistõttu ei imbu pinda niiskus, plekid, õlid, graffitid ega soolad. 

Erinevalt konkureerivatest kaitsetöötlusainetest, ei tekita meie kasutatavad ained pindadele ‘’kileefekti,’’ mis tähendab, et pindades sees olev niiskus pääseb vabalt välja, ennetades seesmist lagunemist. Kaitsetöötleme nii käidavaid kui ka mittekäidavaid pindu (laed, seinad, tugimüürid, käigu- ja sõiduteed).

Klassikalised kaitsetöötlusained on värvusetud, mis tähendab, et töötlus ei muuda pinna väljanägemist ega struktuuri, kuid on võimalus töödelda pinnad ka tooni andva kaitsetöötlusainega (kaitseaine + pigment).

Kaitsetöötlust pakume järgnevatele pindadele:

Millised omadused kaitsetöötlus pinnale annab?

BETOONPINDADE VIIMISTLUS

Eksponeeritavate betoonpindade viimistlemine, kosmeetiline parandus ning puhastus.

Betoonpindu jäetakse eksponeeritava pinnana nähtavale aina rohkem. Ent kõik betooni valud ei õnnestu alati ideaalselt, ning tihtipeale jääb esteetiliselt mitte korrektseid valudefekte (õhukärjed, pindade ebaühtlus, rooste) nähtavale. Samuti võib ehitustööde ajal tekkida betoonpindadele erinevaid defekte ning raskestieemaldatavaid plekke.

Meie võimekus on likvideerida erinevad silma häirivad defektid, ühtlustada pinnad või teostada ehitusjärgne betoonpindade puhastus.

MEIE PAKUTAVAD TEENUSED:

ERIPUHASTUSTÖÖD

SOODA- JA LIIVAPRITSITÖÖD

Pindade abrasiivne puhastus sooda- ja liivapritsi meetodil. Pritsitööde käigus eemaldame vana värvi, mustuse ning plekid. Töid teostame nii sise- kui ka välitingimustes ning juhtudel, kus vee kasutamine pole võimalik. 

 

SUURPUHASTUS

Komplekside suurpuhastustööd laepindadest kuni põrandani. Meie meeskond omab suurpuhastustööde kogemust üle 25 aasta.

 

TÖÖSTUSLIK ALPINISM

Tööde teostamine kõrgustes, kus tõstuki või tellingute kasutamine pole võimalik. Meie meeskonda kuuluvad sertifitseeritud kõrgtööde spetsialistid, kes teostavad puhastustööd alpinismi meetodil.